top of page

IEPIRKUMI

​Šajā sadaļā atradīsi mūsu publiski izsludinātos iepirkumus,
lai viss svarīgais atrodams vienuviet.

Šobrīd nav aktuālu iepirkuma konkursu. Sekojiet līdzi ziņam šeit vai Jaunumu sadaļā

Aktuālie

Šobrīd nav aktuālu iepirkuma konkursu. Sekojiet līdzi ziņam šeit vai Jaunumu sadaļā.

Noslēgti

Komunikācijas aģentūra

Meklējām digitālās platformas Komunikācijas pakalpojuma nodrošinātāju platformas izstrādes ietvaros LIFE Waste To Resources IP projekta realizācijai un redzamības nodrošināšanai.

Komunikācijas vadības pakalpojums

Meklējām komunikācijas vadības pakalpojuma sniedzēju digitālās platformas ieviešanai un popularizēšanai LIFE Waste To Resources IP projekta realizācijai.

SEO pakalpojumi

Meklējām SEO jeb Search Engine Optimization pakalpojumu sniegšanas pakalpojuma sniedzēju aprites ekonomikas digitālās platformas izstrādes ietvaros projektā LIFE Waste To Resources IP.

Uzņēmumu datu atlases pakalpojums

Meklējām pakalpojuma sniedzēju uzņēmumu datu atlasei digitālās platformas Kartes sadaļas izstrādes ietvaros.

Vizuālo materiālu izstrādes pakalpojums

Meklējām mākslinieku digitālās platformas dizaina materiālu izstrādes darbam platformas izstrādes ietvaros projektā LIFE Waste To Resources IP.

Platformas tekstu autors - redaktors

Meklējām projektā LIFE Waste To Resources IP izstrādātās digitālās platformas tekstu autoru - redaktoru.

IT izstrāde digitālai platformai

Meklējām pieredzējušu IT izstrādes uzņēmumu, kas LIFE Waste To Resources IP projekta ietvaros veica digitālās platformas izstrādi. Platformas galvenais mērķis ir mainīt iedzīvotāju paradumus no preču pirkšanas uz pakalpojumu izvēli. Iepirkuma uzvarētājs SIA “White Digital”.

Radošas koncepcijas izstrāde platformai

Meklējām mākslinieku radošās koncepcijas izveidei digitālai sadarbības platformai virzībai no precēm uz pakalpojumiem LIFE Waste to Resourses IP projekta ietvaros.

Juridiskās konsultācijas iepirkuma procesa izpildei

Meklējam juridisko konsultāciju pakapojuma veicēju, kas nepieciešamas digitālās platformas izstrādes iepirkuma procesa korektai noritei LIFE Waste to Resources IP projekta ietvaros.

Grāmatvedības pakalpojums projektam

Meklējām grāmatvedības pakalpojumu sniedzēju mūsu biedrībai LIFE Waste to Resources IP projekta administratīvās un finansu puses sakārtošanai.

IEPIRKUMU KĀRTĪBA

Lai nodrošinātu atbilstošu, savlaicīgu un lietderīgu finanšu resursu izmantošanu, nodrošinot iepirkumu veikšanu atbilstoši Biedrības vajadzībām  un likumdošanas aktiem, ir izstrādāta iepirkumu plānošanas, veikšanas un kontroles kārtība

bottom of page