top of page

Meklējam komunikācijas aģentūru LIFE Waste To Resources IP projekta Digitālajai platformai

Zero Waste Latvija izsludina iepirkumu Digitālās platformas Komunikācijas pakalpojumam platformas izstrādes ietvaros. Tas tiek veikts LIFE integrētā projekta "Atkritumi kā resursi Latvijā – Reģionālās ilgtspējas un aprites veicināšana, ieviešot atkritumu kā resursu izmantošanas koncepciju" (LIFE Waste To Resources IP) Nr. LIFE20 IPE/LV/000014 ietvaros.


Aicinām pieteikties pieredzējušas aģentūras un radošās komandas, kas būtu ieinteresētas kopā ar mums popularizēt gaidāmo digitālo platformu un radīt tās tēlu publiskajā telpā.

Pieteikumus gaidīsim līdz 2023. gada 7.augusta 10:00!


Ja radies jautājums vai vēlies piedalīties iepirkumā, raksti mums - nosūtīsim interesentiem papildus informāciju un materiālus, skaidrākai izpratnei par sadarbības apjomu, mērķiem un gaitu. Gaidīsim ziņu uz norādīto e-pasta adresi - kristiana@zerowastelatvija.lv !


Par projektu un digitālo platformu


Plānotās digitālās platformas galvenie mērķi ir:

  • atvieglot tādu pakalpojumu atrašanu internetā, kuri aizvieto jaunu preču iegādi, piemēram, remonta, nomas, koplietošanas un citi līdzvērtīgi pakalpojumi;

  • nodrošināt digitālu atbalstu projektā iesaistītajiem partneriem - atkritumu apsaimniekošanas un šķirošanas uzņēmumiem, lai popularizētu atkalizmantošanai sagatavotu lietu pieejamību, tādejādi arī veicinot informācijas pieejamību patērētājiem;

  • veicināt iedzīvotājus pārdomāt savus patēriņa paradumus, piedāvājot tiem izglītojoša un informatīva satura informāciju un iespējas iesaistīties aktivitātēs par lietu apritīgumu visas Latvijas mērogā.Atsauce uz projektu.

LIFE integrētais projekts "Atkritumi kā resursi Latvijā – Reģionālās ilgtspējas un aprites veicināšana, ieviešot atkritumu kā resursu izmantošanas koncepciju" (LIFE Waste To Resources IP) projekta Nr. LIFE20 IPE/LV/000014.


Finansējuma saņēmējs, kas veic iepirkumu.

Biedrība Zero Waste Latvija, reģ.nr.40008279219, adrese Rīga, Ogļu iela 28-1, LV-1048.


Kontaktpersona

Kristiāna Bumbiere

projekta komunikācijas vadītāja

mob.t.29457159

kristiana@zerowastelatvija.lv

Comments


bottom of page