top of page

Lietovelreiz.lv digitālās platformas atklāšana 1. novembrī

Ar prieku aicinām uz biedrības “Zero Waste Latvija” gaidāmo pasākumu - 1.novembrī tiks atklāta vēl nebijusi digitālā platforma lietovelreiz.lv. Platformā vienuviet ir apkopota informācija par preču remonta iespējām, lietu nomu, maiņu un citiem apritīgiem pakalpojumiem visā Latvijā. Atklāšanas pasākuma laikā būs iespēja satikt gan platformas radītājus, gan projekta partnerus - VARAM (Alise Vecozola), SIA CleanR (Valerijs Stankevičs), SIA Eco Baltia Vide (Diāna Baranovska), SIA ZAAO (Gints Kukainis), un uzzināt par viņu aktualitātēm lietu aprites pilotprojektos Latvijā. Būs pieejamas platformā publicētās nomas lietas un par to pieejamību iedzīvotājiem pastāstīs Gētes institūta Lietu bibliotēkas vadītāja Zigrīda Murovska. Pasākumā varēs uzzināt, kā Lietovēlreiz.lv veicinās ilgtspējīgāku un videi pateicīgāku dzīvesveidu.

aprites ekonomika lietovelreiz.lv zero waste latvija


Dienas kārtība:

14:45 - 15:00 Sagaidīšana un reģistrācija

15:00 - 15:15 Atklāšana

15:15 - 15:25 Lietu bibliotēka Gētes institūtā

15:25 - 15:35 Iniciatīva “Tīri. Labi. Pilsēta bez atkritumiem”

15:35 - 15:50 Ieskats platformas Lietovēlreiz.lv tapšanā un platformas demonstrācija

15:50 - 16:20 Mediju intervijas, sarunas


Par platformu:

Līdz šim nebijusi šāda veida digitālā platforma Lietovelreiz.lv ir gatava iekustināt Latvijas iedzīvotāju iesaisti aprites ekonomikā. Platformas pakalpojumu kartē apkopoti nomas un remonta punkti Latvijā, lietoto preču tirdzniecības un bezmaksas lietu maiņas vietas, brīvbodes un citas lietu apriti veicinošas iniciatīvas. Katalogā apkopotas lietas, kas pieejamas nomai un saņemšanai bezmaksas. Gan karte, gan katalogs projekta gaitā tiks papildināts ar jaunu partneru piedāvājumu iedzīvotājiem. Platformas mērķis ir aprites ekonomikas principu un ilgtspējīga dzīvesveida veicināšana Latvijas sabiedrībā. Mēs ceram, ka šī platforma sasniegs pēc iespējas plašāku Latvijas iedzīvotāju loku.


RSVP:

Lūdzam sniegt atbildi par ierašanos platformas atklāšanas pasākumā līdz 31. oktobrim, rakstot uz kristiana@zerowastelatvija.lv vai zvanot uz +37129457159.


Novērtēsim klātbūtni atklāšanas pasākumā un sniegto redzējumu par Lietovelreiz.lv platformas apņēmību mainīt iedzīvotāju paradumus Latvijā, padarot tos apritīgākus.
Comments


bottom of page