top of page

APRITES EKONOMIKA UZŅĒMUMIEM

Vai esi gatavs pārejai uz aprites ekonomiku savā uzņēmumā?

Zero Waste Latvija (ZWL) aicina ikvienu uzņēmumu kļūt ilgtspējīgiem jau šodien un uzzināt vairāk par aprites ekonomikas principiem, un izstrādāt savu stratēģiju.

KO MĒS PIEDĀVĀJAM?

 

Pielāgotu apmācību saturu tieši jūsu uzņēmuma specifikai un nozarei, interesēm un vēlmēm, jo galvenais mērķis ir palīdzēt sasniegt sabiedrību caur uzņēmumu ilgtspējības mērķu veicināšanas prizmu, samazinot atkritumus, ietaupot naudu un palielinot uzņēmuma darbību efektivitāti.

 

Šis mērķis var tikt attiecināts gan uz uzņēmuma ražošanas procesiem, gan ofisa telpām, gan darbinieku ikdienas dzīves kvalitātes uzlabošanu un izglītošanu.

 

Mūsu biedrība piedāvā lekcijas darbiniekiem, praktiskas nodarbības, konsultācijas uzņēmumiem par atkritumu samazināšanu un aprites ekonomikas veicināšanu, uzņēmuma individualizetu novērtējumu un ieviešamo rīcību kopumu.

Sadarbības partneri un juridiskie atbalstītāji

Tele2_Logo_Black.png
LMT_RGB_1_LOGO.png
Screenshot 2022-07-06 at 13.10.20.png
image001.png

Mūsu juridiskie biedri

logo_ieber.lv.jpg
Screenshot 2022-09-29 at 15.57.58.png
Silmachy-Wordmark-01.jpg
kopaa_logo_500x500px.png

Sadarbības iespējas

Uzņēmumiem un citiem sadarbības partneriem piedāvājm dažādas sadarbības iespējas:

  • ZWL lekcijas vai lekciju kurss partnerim piemērotā tēmā;

  • Praktiskās ZWL nodarbības pēc izvēles;

  • Uzņēmuma individualizēts novērtējums (produktu dzīves cikla, preču iepakojuma un to ķīmisko piedevu analīze un produktu otrreizējās pārstrādes un labošanas iespējas);

  • Uzņēmumā ieviešamo rīcību kopums (specifiskajā nozare, attiecībā uz radīto produktu/ pakalpojumu, darbības nodrošināšanas procesiem ikdienā);

  • Iespēju kļūt par ZWL korporatīvo biedru;

  • Uzņēmuma zaļā kursa virzības monitorings un regulāras konsultācijas.

Par sadarbības iespējām aicinām interesēties, rakstot mums uz info@zerowastelatvija.lv

5.png
6.png

Kļūsti par korporatīvo biedru!

Ja atbalstāt mūsu mērķus un aktivitātes, mēs esam gatavi sadarboties plašāk, individualizejot un personalizējot savu piedāvajumu jūsu uzņēmumam. 

 

ZWL strauji attīstās. Korporatīvo biedru iesaiste veicina biedrības neatkarību, profesionāla un augsti kvalificēt personāla piesaisti un kvalitatīvu aktivitāšu piedāvājuma augšanu. 

Ja vēlies kļūt par korporatīvo biedru - sazinies!

 


 

Saņemot Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstu projektam "Lietu bibliotēka", biedrība "Zero Waste Latvija" ar dažādu aktivitāšu palīdzību attīstīs sadarbību ar dažādiem Latvijas uzņēmumiem un organizācijām, lai kopīgi sāktu ceļu uz idejas realizēšanu par preču otrreizēju izmantošanu, nomas iespējām un citiem aspektiem, kādēļ neizvēlēties jaunas preces. AIF projekta "Lietu bibliotēka" galvenais mērķis ir ilgtermiņā veicināt sabiedrības virzību no preču iegādes uz pakalpojumu izmantošanu.

Projekta kopējais finansējums ir 18 512.49 EUR, un to pilnībā finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Projekts tiek īstenots no 2021. gada jūlija līdz 2022. gada oktobrim.

Sazinies

info@zerowastelatvija.lv

Active-citizens-fund (1).png
bottom of page