top of page

Lietām patīk, ka tās lieto! Animēts stāsts par platformu Lietovelreiz.lv

Kopš 1. novembra Latvijas iedzīvotājiem pieejama apriti veicinoša digitāla platforma Lietovelreiz.lv. Tas ir jauns instruments visas Latvijas iedzīvotājiem, lai  atvieglotu lietu labošanas, nomas un apmaiņas pakalpojumu atrašanu un izmantošanu.


Platformā vienuviet iespējams atrast dažādus remonta un nomas pakalpojumu punktus visā Latvijā, kā arī saņemt vai iznomāt katalogā pieejamās preces bez maksas, tādējādi samazinot nepieciešamību jaunu lietu iegādei un ļaujot ikvienam arī ietaupīt naudu.


Aicinot iedzīvotājus rīkoties ilgtspējīgāk, pāriet pie resursus saudzējošanss rīcības - izveidota informatīvi izglītojoša animācija. Skaties animāciju, kas tapusi sadarbībā ar biedrību Zaļā brīvība iniciatīvas Tīri.Labi. ietvaros, un uzzini, kāds ir saplīsušas kurpes ceļš uz labošanu, izmantojot www.lietovelreiz.lv.Platformā katru dienu tiek pievienotas aktuālās, bez maksas pieejamās lietas un jauni pakalpojumu punkti un uzņēmumi. Lai piedāvājums būtu pēc iespējas plašāks, platformas izveidotāji aicina atsaukties vietējos uzņēmējus, meistarus un nomas vietas, kas atbilst kādai no Kartes kategorijām.


Ikviens, kas vēlētos tikt iekļauts platformā, aicināts rakstīt uz lietovelreiz@zerowastelatvija.lv vai zvanīt: 29926491.


Parūpēsimies par mazākiem atkritumu kalniem un piešķirsim lietām ilgāku mūžu!


Comments


bottom of page