top of page

“Atkritumu sarunas” : tiekamies Dārzciemā!

“Zero Waste Latvija” turpina viesošanos Rīgas apkaimēs. Nākamā tikšanās "Atkritumu sarunu" ciklā notiks Dārzciemā. Ar Dārciema iedzīvotājiem tiksimies 17. jūnijā, plkst 18.30, Rīgas Dārzciema vidusskolas VAM modulī Sesku iela 72.




Kāpēc Tavs atkritumu šķirošanas konteiners ir allaž pilns? Kāpēc joprojām nav stikla konteinera? Un ko darīt ar veco dīvānu? Kas par to visu atbild? Ja Tevi interesē uzlabot skatu savā pagalmā, uzzināt, kā tikt pie papildu konteineriem, un arī kā sadarboties ar atkritumu apsaimniekotāju un pašvaldību – nāc uz sarunu. Mēs izstāstīsim visu, kas jāzina. Tāpat arī runāsim par iespējam apkaimē veicināt un paplašināt tādas apritīgas iniciatīvas kā mantu maiņas un grāmatu vai augu plauktus.


Paldies Dārciema apkaimes biedrībai par sadarbību, tikšanās organizēšanā.


Vēlies, lai "Atkritumu sarunas" ierodas arī tavā apkaimē?

Aizpildi pieteikuma formu un mēs sazināsimies!



Jautājumi? Sazinies ar Maiju:


Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

 
 
 

Comments


bottom of page