top of page

Mācies kompostēt - meistarklase 30.09.

Zero Waste Latvija kopā ar Clean R un Sporta Pils dārziem aicina ikvienu interesentu uz kompostēšanas meistarklasi.


Ceturtdienā, 30.septembrī, no 18:00 - 19:30 ZWL eksperte un vides pārvaldības inženiere Zane Gailīte pastāstīs jums, ko un kā pareizi kompostēt, kā apčubināt savu komposta kasti, izskaidros, kas tieši ar bioloģiski noārdāmajiem atkritumiem notiek kompostēšanas procesā, atklās, kā lietot sakompostēto, kā arī atbildēs uz jūsu jautājumiem par kompostu. Pievienojies klātienes pasākumam, reģistrējoties ŠEIT: https://forms.gle/cyZaoyHEQ54t8x1N8

Kompostēšana ir ikvienam noderīga prasme, jo tā ir viens no efektīviem, dabai un makam draudzīgiem veidiem, kā pašiem mājas apstākļos no bioloģiski noārdāmiem atkritumiem radīt augsnes bagātinātāju. Lai process neradītu nepatīkamus efektus, tā rezultāts būtu labas kvalitātes dārzkopībā un apzaļumošanā izmantojams materiāls, svarīgi prast kompostēt kontrolēti, kā arī reaģēt uz kompostā notiekošo. Zanei ir pieredze praktiskā kompostēšanā gan industriālos uzņēmumos, gan kopienas kompostēšanas projektos Francijā, un viņa ir gatava dalīties ar labākajām kompostēšanas praksēm arī ar mums.

Klātienē pasākumā varēs piedalīties ierobežots dalībnieku skaits. Pasākumu tiešsaistē varēs vērot arī Zero Waste Latvija Instagram LIVE.


Dalībniekiem līdzi iesakām ņemt pašiem savas ūdens pudeles, lietusmēteļus vai lietussargus, ja sola lietaināku laiku, kā arī vietējiem Sporta pils dārzu dārzniekiem - savus krēslus, ja tādi ir pieejami.

Ieeja pasākumā - no Sporta pils dārzu vārtiem Tērbatas ielas pusē.


Svarīgi! Pasākums tiek organizēts daļēji drošajā jeb dzeltenajā režīmā, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu. Covid-19 sertifikāts ir apliecinājums tam, ka persona ir: - vakcinējusies pret Covid-19, - veikusi Covid-19 analīzes, - vai arī vīrusu pārslimojusi.


Lai piedalītos, katram dalībniekam pie ieejas būs jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts, kurš tiks pārbaudīts, noskenējot sertifikāta QR kodu, kā arī personu apliecinošs dokuments. Pasākums norisināsies ārtelpās - Sporta pils mājīgajos dārzos, tātad maskas nebūs obligāti jāvalkā.

Comments


bottom of page