top of page

Decembrī atbalsti beziepakojuma veikalus: #AtbalstiBezIepakojuma

Šajā nedaudz jocīgajā laikā, kad pagrūti saprast, kur iet un ko darīt, arī daudzi mūsu mērķim tuvi uzņēmumi ir saskārušies ar grūtībām.

Beziepakojumu preču veikali ir viena no vietām, kas ļauj zero-waste dzīvesveida piekritējiem bez bažām iegādāt sev preces no sava iepirkumu saraksta.

Mēs vēlamies, lai arī 2021.gadā visiem ir iespēja veikt pirkumus bez iepakojuma. ❤️


Tāpēc rīkojies - ja esi plānojis klātienē doties uz veikalu, saplāno veicamo pirkumu sarakstu un dodies uz kādu no beziepakojuma preču veikaliem. Tavu izvēli ļoti novērtēs mazo veikaliņu īpašnieki, jo, iespējams, tieši tu būsi palīdzējis viņiem tikt pāri šim grūtajam posmam.

<span>Photo by <a href="https://unsplash.com/@monicore?utm_source=unsplash&amp;utm_medium=referral&amp;utm_content=creditCopyText">Monika Stawowy</a> on <a href="https://unsplash.com/?utm_source=unsplash&amp;utm_medium=referral&amp;utm_content=creditCopyText">Unsplash</a></span>
#AtbalstiBezIepakojuma

Dalies ar šo ziņu -

nofotografē savu drošo iepirkumu procesu, publicē bildi kādā no sociālajiem tīkliem, izmantojot mirkļabirku #AtbalstiBezIepakojuma, un aicini arī citus savus svētku pirkumus veikt tieši šādā veidā! 🌲


Atceries - veic tikai pārdomātus pirkumus, ievērojot visus valstī noteiktos drošības pasākumus. Domājot par dabu, aicinām izmantot daudzreiz lietojamās sejas maskas.


Rīgā:


Cēsīs:


Jelgavā:


Kuldīgā:


Ikšķilē:


Liepājā:


Dod ziņu, ja kādu beziepakojuma veikalu esam piemirsuši - pievienosim! 🎅Comments


bottom of page